DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 10.07.2022 20:24:16 

CHOVATELSKÁ STANICE OD KUNOVSKÉHO LESA

Odchov našich štěňátek

JAK SE U NÁS ODCHOVÁVAJÍ NAŠE ŠTĚŇÁTKA

CALLY A ŠTĚŇÁTKA

 

ŠTĚŇATA Z NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICE

 

"OD KUNOVSKÉHO LESA"

 VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA DOSTÁVAJÍ PRŮKAZ PŮVODU. ZAKLÁDÁME SI NA RODINNÉM ODCHOVU V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ MEZI DĚTMI I DOSPĚLÝMI LIDMI. ŠTĚŇÁTKA TRÁVÍ HODNĚ ČASU S NÁMI A KLUKAMA. PŘI ŠTĚŇÁTKÁCH K NÁM CHODÍ I HODNĚ MALÝCH DĚTÍ.

PRVNÍ MĚSÍC MÁME ŠTĚŇÁTKA V NAŠEM DOMĚ. ŠTĚŇÁTKA ZVYKÁM NA HLUK VYSAVAČE, HRAJE JIM RÁDIO A JSOU V CELODENNÍ DOMÁCNOSTI SE VŠÍM CO K NÍ PATŘÍ. JAK ZAČÍNÁJÍ POMALIČKU CHODIT A ZKOUMAT CO BY ŠLO OKUSOVAT  DÁVÁME JE NA NÁŠ DVOREK, KDE ZA NIMI CHODÍME KAŽDOU VOLNOU CHVILKU. ZDE SI HRAJEME S UZLÍČKY, POKOUŠÍME SE O PRVNÍ POVELY A HLAVNĚ SE CHODÍME MAZLIT :-). KLUCI UŽ JSOU VĚTŠÍ, BRÁVAJÍ JE SE MNOU VEN A POMÁHAJÍ MI PŘI FOCENÍ PRO BUDOUCÍ MAJITELE.

 PŘI VÝCHOVĚ KLADEME JIŽ OD PRVNÍHO DNE NAROZENÍ DŮRAZ NA SPRÁVNÝ VÝVOJ POVAHY A CHARAKTERU, JSOU KRMENY ŠPIČKOVÝMY KRMIVY BRIT CARE (KAŠE PRO ŠTĚŇATA,SUPER PRÉMIOVÉ GRANULE, TVAROH, TĚSTOVINY S MASEM...). VĚNUJEME JIM DENNĚ NĚKOLIK HODIN PÉČE, ABY JSME JIM ZAJISTILI CO NEJLEPŠÍ SOCIALIZACI. ŠTĚŇÁTKA JSOU DRŽENA V ČISTOTĚ A TEPLE. K NAPROSTÉ SAMOZŘEJMOSTI PATŘÍ PRAVIDELNÉ KONTROLY U VETERINÁŘE, OČKOVÁNÍ, ODČERVOVÁNÍ APOD.

PROČ ŠTĚŇÁTKO S PP?                            NEŽ SI POŘÍDÍTE PRVNÍHO PSA?

 VŠECHNA NAŠE ŠTĚŇÁTKA PŘI PRODEJI OBDRŽÍ OČKOVACÍ PRŮKAZ, KDE BUDE UVEDENO OČKOVÁNÍ A ODČERVOVÁNÍ KE DNI PRODEJE ŠTĚŇÁTKA. (ŠTĚŃÁTKA JSOU 3x ODČERVENÉ A 1x NAOČKOVANÉ) VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JSOU TETOVÁNA V PRAVÉM UCHU. POKUD JE ŠTĚŇÁTKO VYVÁŽENO DO CIZINY SAMOZŘEJMĚ MÁ VYŘÍZENÝ PAS A JE NAVÍC NAČIPOVÁNO, COŽ SE PROMÍTNE I V CENĚ. KAŽDÝ NOVÝ MAJITEL OBDRŽÍ KUPNÍ SMLOUVU A INFORMAČNÍ MATERIÁLY O PLEMENI. DOSTANOU KRMENÍ NA KTERÉ JE ŠTĚŇÁTKO ZVYKLÉ(KRMÍME SUPERPRÉMIOVÝMI KRMIVY) NA PRVNÍ DNY V NOVÉM DOMOVĚ. PRŮKAZ PŮVODU BÝVÁ ZASLÁN  VE VYŠŠÍM VĚKU ŠTĚŇETE cca 3 MĚSÍCŮ - 4 MĚSÍCŮ, TEN IHNED PO OBDRŽENÍ Z PLEMENNÉ KNIHY ZAŠLEME NOVÉMU MAJITELI.

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NAVŠTÍVILI NAŠE INTERNETOVÉ STRÁNKY A UCHVÁTILO JE TOTO NÁDHERNÉ A UŠLECHTILÉ PLEMENO. JE TO OPRAVDOVÝ PŘÍTEL ČLOVĚKA.

 Cally a Arezzo  Cally a Arezzo

FENEČKA ADRIANA( BELLA)   BELINKA v Adršpachských skalách   ŠTĚŇÁTKA VRH A     

ŠTĚŇÁTKA VRH A   ŠTĚŇÁTKA VRH B   CALLY A BELLA   

ŠTĚŇÁTKA VRH A   ŠTĚŇÁTKA VRH A   ŠTĚŇÁTKA VRH C   ŠTĚŇÁTKA VRH C - CALLY CALLY A BELLA SE SYNEM ŠTĚŇÁTKA VRH C

image